طراحی سایت
X

بازرگانی فناورانه

بازرگانی فناوری

موج های تکنولوژی و کسب وکارهای فناوارنه اجتناب ناپذیر هستند و نمی توان در قابل سرویس هایی حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان به عنوان بسته‌ای جامع برای توانمندسازی این شرکت‌ها، گامی مهم در مسیر توسعه بازرگانی دانش‌بنیان به شمار می‌رود و شرکت ساجد تجارت پیشرو تلاش کرده است تا مسیر اثرگذاری و قوت‌بخشیدن به فرآیند اجرایی این فرآیند نقشی اثرگذار و قابل اعتنا ایفا کند. تحریک نوآوری فناورانه از طریق حمایت از بنگاه‌هایی که به خلق ثروت از محل توسعه و تجاری‌سازی فناوری می‌پردازند، مهم‌ترین رسالت حمایتی از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان این شرکت است.


پس اگر ما بازرگانی را به معنی سامانه یا محیطی فرض کنیم که بر چشم‌انداز کسب‌وکار یک اقتصاد یا ملت‌دولت تأثیر می‌گذارد. در حالی که کسب‌وکار (سوداگری) به فعالیت‌های ارزش‌آفرین یک سازمان به منظور سود اشاره دارد، بازرگانی فناورانه به معنای کل سامانه اقتصاد مبتنی بر فناوری های نوین است که محیطی برای تجارت تشکیل می‌دهد. این سامانه شامل سامانه‌های قانونی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی به رویکرد فناورانه است که در حال عملیات در هر کشوری هستند.

درباره ما

شرکت ساجد تجارت پیشرو در سال ١٣٩٦ فعالیت خود را در حوزه های بازرگانی فناوری آغاز نمود و در تاریخ 1396/١٠/16 ثبت گردید، برای تبیین ارکان جهت ساز و احصاء خط مشی های کلی و راهنمای عمل بر آن شدیم تا سند راهبردی این شرکت را با کمک موسسین و خبرگان فن به تحریر درآوریم، این سند مشتمل بر چشم انداز، اهداف، راهبردها، سیاست های کلان، و ملاحظات عمده در حوزه فعالیت های شرکت بوده و برای کلیه زیر مجموعه های این شرکت راهنمای عمل تلقی می گردد.

 + اطلاعات بیشتر

تماس با ما
  •  تلفن: ٢٢٦٦٩١٠٠ - ٢٢٦٦٩٢٢٠
  •  آدرس: تهران خيابان وليعصر بالاتر از پارك وی، خيابان شهيد فياضی، پلاك ٨٧، طبقه ٣، واحد ٦
  •  ایمیل:  info@sajedtejarat.com