طراحی سایت
X

خدمات

تامین نیازهای ملی در سطح هر استان در حوزه های دانشی و فناورهای آینده بر اساس آمایش سرزمینی از توانمندی های ایم مجموعه بوده و می تواند در حداکثر سطح علمی به صورت هدفمند برای هر استان جانمایی و تامین نماید.

این شرکت در راستای پایداری اقتصاد دانش بنیان قادر است هر بخش از این اقتصاد را با صادرات به تمام دنیا گسترش داده و در این بخش مشاوره کامل نماید.

هر شرکتی که پروپزال مناسبی برای حوزه دانش بنیان ارائه نماید این مجموعه با حداکثر ظرفیت قادر به حمایت کامل و توسعه این توانمندی و مشارکت در آن را داراست.

بخش دانشی این مجموعه یکی از بهترین مشاوران حوزه اقتصاد دانش بنیان به شمار رفته و می تواند در هر سطحی از سازمان به صورت تعاملی مشاوره خود را با آن مجموعه محترم انجام دهد.

شناسایی و رصد و آینده پژوهی اقتصاد دانش بنیان یکی از خدمات شرکت بوده و به عنوان رصدخانه علمی این حوزه مشاوره های خود را در هر سطحی ارائه می دهد.

در صورت نیاز به انتقال اعتبارات ارزی به صورت خاص در حوزه های فعالیت اقتصادی از کشور به سمت بیرون و برعکس را قادر به حمایت از سازمان ها است. در این باب هر سازمانی می تواند با عقد قراداد این مهم را به ما بسپارد.

هر ایده کلانی در کلان سازمان های ملی که نیاز به خرد شدن موضوع بدون اشکال در نتیجه در تخصص ما بوده و می توانیم

درباره ما

شرکت ساجد تجارت پیشرو در سال ١٣٩٦ فعالیت خود را در حوزه های بازرگانی فناوری آغاز نمود و در تاریخ 1396/١٠/16 ثبت گردید، برای تبیین ارکان جهت ساز و احصاء خط مشی های کلی و راهنمای عمل بر آن شدیم تا سند راهبردی این شرکت را با کمک موسسین و خبرگان فن به تحریر درآوریم، این سند مشتمل بر چشم انداز، اهداف، راهبردها، سیاست های کلان، و ملاحظات عمده در حوزه فعالیت های شرکت بوده و برای کلیه زیر مجموعه های این شرکت راهنمای عمل تلقی می گردد.

 + اطلاعات بیشتر

تماس با ما
  •  تلفن: ٢٢٦٦٩١٠٠ - ٢٢٦٦٩٢٢٠
  •  آدرس: تهران خيابان وليعصر بالاتر از پارك وی، خيابان شهيد فياضی، پلاك ٨٧، طبقه ٣، واحد ٦
  •  ایمیل:  info@sajedtejarat.com