طراحی سایت
X

مشاوره های تخصصی

مشاوره های تخصصی

شرکت ساجد تجارت پیشرو ، كانوني است رشد يافته، پويا با توانمندي بالاي اندیشمندان آن در کسب آگاهی از روند دانش بنیان شدن شرکت ها در حوزه بازرگانی و حوزه های مرتبط و همچنین مرتفع ساختن نیازهای شرکت های متقاضی کمک به دریافت گواهینامه دانش بنیان سبب ایجاد نگرشی کارشناسانه برای راه اندازی مرجعی برای مشاوره دانش بنیان شده است.

موضوع شرکتهای دانش بنیان و مباحث فناوری های نوین مورد توجه مسئولین نظام بوده و حمایت از اینگونه شرکت ها در کشورمان می باشد. برای استفاده از حمایت های دانش بنیان و امتیازات دانش بنیان و همچنین بهره مندی از جنبه تبلیغاتی این گواهینامه در برند سازی، شرکت ها و موسسات باید در چندین مرحله و در سطوح مختلف مورد ممیزی و ارزیابی قرار گیرند.


مشاوران تخصصی

مشاوران ما با توجه به تجربیات خود در کمک به انواع شرکت ها و موسسات کوچک و بزرگ در کشور در حوزه های مختلف علمی می توانند به شرکت ها کمک کنند تا با آمادگی بیشتری در فرآیند فعالیت دانش بنیان قرار گیرند. مشاوره دانش بنیان و خدمات مشاوره دانش بنیان از جمله خدمات پرکاربرد برای شرکت های متقاضی دانش بنیان محسوب می شود. کسب آگاهی از روند فعالیت های دانش بنیان شرکت ها و همچنین مرتفع ساختن نیاز های شرکت ها سبب ایجاد نگرشی کارشناسانه برای راه اندازی مرجعی برای مشاوره دانش بنیان شده است.

این اقدام با هدف کمک به حل مشکلات شرکت های دانش بنیان در چتر فعالیت های مشترک و ارائه خدمات مشاوره کسب و کار از طریق شبکه شرکت صورت می گیرد.

درباره ما

شرکت ساجد تجارت پیشرو در سال ١٣٩٦ فعالیت خود را در حوزه های بازرگانی فناوری آغاز نمود و در تاریخ 1396/١٠/16 ثبت گردید، برای تبیین ارکان جهت ساز و احصاء خط مشی های کلی و راهنمای عمل بر آن شدیم تا سند راهبردی این شرکت را با کمک موسسین و خبرگان فن به تحریر درآوریم، این سند مشتمل بر چشم انداز، اهداف، راهبردها، سیاست های کلان، و ملاحظات عمده در حوزه فعالیت های شرکت بوده و برای کلیه زیر مجموعه های این شرکت راهنمای عمل تلقی می گردد.

 + اطلاعات بیشتر

تماس با ما
  •  تلفن: ٢٢٦٦٩١٠٠ - ٢٢٦٦٩٢٢٠
  •  آدرس: تهران خيابان وليعصر بالاتر از پارك وی، خيابان شهيد فياضی، پلاك ٨٧، طبقه ٣، واحد ٦
  •  ایمیل:  info@sajedtejarat.com