طراحی سایت
X

پشتیبانی

پشتیبانی

موج های تکنولوژی و کسب وکارهای فناوارنه اجتناب ناپذیر هستند و نمی توان در قابل سرویس هاییحمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان به عنوان بسته‌ای جامع برای توانمندسازی این شرکت‌ها، گامی مهم در مسیر توسعه بازرگانی دانش‌بنیان به شمار می‌رود و شرکت ساجد تجارت پیشرو تلاش کرده است تا مسیر اثرگذاری و قوت‌بخشیدن به فرآیند اجرایی این فرآیند نقشی اثرگذار و قابل اعتنا ایفا کند. تحریک نوآوری فناورانه از طریق حمایت از بنگاه‌هایی که به خلق ثروت از محل توسعه و تجاری‌سازی فناوری می‌پردازند، مهم‌ترین رسالت حمایتی از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان این شرکت است.

شرکت های دانش بنیان

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس تسهیلات مالی، حمایت های مالیاتی و گمرکی یا حمایت دریافت مجوز استقرار در محدوده شهرهای بزرگ، ارائه خدمات آموزشی و مشاوره در حوزه‌های مختلف بازرگانی با عنایت به نیازها و شرایط شرکت‌های دانش‌بنیان و با همکاری سایر سازمان ها نسبت به آنها اقدام کرده است، حمایت می‌کند.

یکی از سیاست‌های کلیدی شرکت، کمک به ایجاد و توانمندسازی تخصصی ارزیاب در سطح شرکت های دانش بنیان است، به‌گونه‌ای که این نهادها علاوه بر کمک به اجرای بخش‌های مختلف حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان مانند ارزیابی و شناسایی شرکت‌ها، ارزیابی‌های مرتبط با فعالیت های مورد نیاز بتوانند در سایر بخش‌های مرتبط با توسعه فناوری و تکمیل حلقه‌های این زنجیره به ایفای نقش بپردازند. توانمندسازی و ارتقای ظرفیت‌ها از این جهت حائز اهمیت است که فرآیندهای بازرگانی در کشور، از بازار رو به رشدی برخوردار است.

حوزه تمرکز هولدینگ

با توجه به نگاه شرکت از شرکت‌های دانش‌بنیان به نوآوری و اختراعات، حوزه اصلی تمرکز هولدینگ، شرکت‌های فعال در حوزه فناوریهای برتر مانند فناوری اطلاعات و ارتباطات و زیست‌فناوری است بنابراین، هولدینگ بر این باور است که شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌های برتر که به دانش طراحی دست یافته‌اند، به طور چشم‌گیری در ایجاد مزیت رقابتی برای سایر بخش‌ها مؤثرند.

درباره ما

شرکت ساجد تجارت پیشرو در سال ١٣٩٦ فعالیت خود را در حوزه های بازرگانی فناوری آغاز نمود و در تاریخ 1396/١٠/16 ثبت گردید، برای تبیین ارکان جهت ساز و احصاء خط مشی های کلی و راهنمای عمل بر آن شدیم تا سند راهبردی این شرکت را با کمک موسسین و خبرگان فن به تحریر درآوریم، این سند مشتمل بر چشم انداز، اهداف، راهبردها، سیاست های کلان، و ملاحظات عمده در حوزه فعالیت های شرکت بوده و برای کلیه زیر مجموعه های این شرکت راهنمای عمل تلقی می گردد.

 + اطلاعات بیشتر

تماس با ما
  •  تلفن: ٢٢٦٦٩١٠٠ - ٢٢٦٦٩٢٢٠
  •  آدرس: تهران خيابان وليعصر بالاتر از پارك وی، خيابان شهيد فياضی، پلاك ٨٧، طبقه ٣، واحد ٦
  •  ایمیل:  info@sajedtejarat.com