طراحی سایت
X

سوالات متداول

سوالات متداول

اگر ما بازرگانی را به معنی سامانه یا محیطی فرض کنیم که بر چشم‌انداز کسب‌وکار یک اقتصاد یا ملت‌دولت تأثیر می‌گذارد. در حالی که کسب‌وکار (سوداگری) به فعالیت‌های ارزش‌آفرین یک سازمان به منظور سود اشاره دارد، بازرگانی فناورانه به معنای کل سامانه اقتصاد مبتنی بر فناوری های نوین است که محیطی برای تجارت تشکیل می‌دهد. این سامانه شامل سامانه‌های قانونی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی به رویکرد فناورانه است که در حال عملیات در هر کشوری هستند.
زیر مجموعه های هولدینگ ساجد تجارت پیشرو دارای شرکت های دانش بنیان زیادی تحت محیط سایبر بوده و در محیط های مدیریت تجاری شهرهای هوشمند بازرگانی می نماید، برخی از این حوزه ها مانند صنعت توریسم، صنعت سلامت، صنعت خدمات شهری امکان مشارکت اقتصادی در حداقل سرمایه نیز وجود دارد با هماهنگی مجموعه و شرکت در جلسات ادواری آشنایی با تجارت سایبر شرکت می توانید زمینه های فعالیت خود را با شرکت همگرا نمایید.
بر اساس سیاست های راهبردی شرکت امکان این امر وجود دارد، متقاضی پس از ارائه مدارک لازم و ارزیابی تخصصی کمیته های جذب این اقدام ممکن می گردد.
درباره ما

شرکت ساجد تجارت پیشرو در سال ١٣٩٦ فعالیت خود را در حوزه های بازرگانی فناوری آغاز نمود و در تاریخ 1396/١٠/16 ثبت گردید، برای تبیین ارکان جهت ساز و احصاء خط مشی های کلی و راهنمای عمل بر آن شدیم تا سند راهبردی این شرکت را با کمک موسسین و خبرگان فن به تحریر درآوریم، این سند مشتمل بر چشم انداز، اهداف، راهبردها، سیاست های کلان، و ملاحظات عمده در حوزه فعالیت های شرکت بوده و برای کلیه زیر مجموعه های این شرکت راهنمای عمل تلقی می گردد.

 + اطلاعات بیشتر

تماس با ما
  •  تلفن: ٢٢٦٦٩١٠٠ - ٢٢٦٦٩٢٢٠
  •  آدرس: تهران خيابان وليعصر بالاتر از پارك وی، خيابان شهيد فياضی، پلاك ٨٧، طبقه ٣، واحد ٦
  •  ایمیل:  info@sajedtejarat.com